İade ve Değişim


ÜRÜNÜMÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, İADE PROSEDÜRÜ NELERDİR?

İade Şartları: 

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, fantazi iç giyim, mayo ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

İç giyim, fantazi iç giyim, kişisel bakım ve abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 48 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz. 

Kargo Ücreti Alıcıya aittir.

DEĞİŞİM YAPABİLİYOR MUYUM?

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, fantazi iç giyim, kişisel bakım, mayo ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim için gönderebilirsiniz. Kargo Ücreti Alıcıya aittir.


HANGİ ÜRÜNLERİN İADESİ YAPILAMAZ?

İç giyim, fantazi iç giyim, kişisel bakım ve abiye ürünlerimizin denendikten veya kullanıldıktan sonra iadesi kabul edilememektedir.


HANGİ ÜRÜNLERİ İADE EDEBİLİRİM?

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, fantazi iç giyim, kişisel bakım, mayo ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

İç giyim, kişisel bakım, ve abiye kategorisindeki ürünleri ambalajı açılmamış, etiketleri koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 48 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edilebilirsiniz.


İADE YAPMAK İSTİYORUM, KARGO ÜCRETİ ÖDER MİYİM?

Kargo Ücreti Alıcıya aittir.


SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM. NE YAPABİLİRİM?

Siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. info@bayimo.com  'a sipariş numaranızla birlikte durumu açıklayan bir e-posta atabilirsiniz.


İADEYİ HANGİ ADRESE YAPMALIYIM?

YURTİÇİ KARGO MÜŞTERİ NO: 428034052 ( AY E-TİCARET )

Kargo Ücreti Alıcıya aittir.


KAPIDA ÖDEME YAPTIM. İADE ÜCRETİ HESABIMA NE ZAMAN YANSIR?

Banka bilgileriniz bize doğru ve eksiksiz ulaştıktan sonra 3-7 gün içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecek olup, tarafınıza sms ile bilgi verilecektir.


İADE ÜCRETİ KREDİ KARTIMA NE ZAMAN YANSIR?

İadeniz 3-5 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Bankanız doğrultusunda iadelerinizi ekstranızda veya bankanızı arayarak teyit edebilirsiniz.


SİPARİŞİMİN İPTAL VE İADESİNDE İNDİRİM KUPONUMA NE OLUR?

Firmamız kaynaklı oluşabilecek hatalı veya yanlış ürün gönderimlerinde yeni siparişiniz için indirim kuponu tanımlanır. Ürününüz kusursuz ise ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız indirim kuponu tekrar tanımlanmamaktadır.


SİPARİŞİMİ İPTAL ETTİM. KARGO ÜCRETİMİ GERİ ALABİLECEK MİYİM?

Sipariş iptallerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır.


İADEMİ YAPTIKTAN SONRA SÜRECİ NASIL TAKİP EDECEĞİM?

İade süreciniz ile ilgili SMS ve e-posta bilgilendirmesi yapılmaktadır.


YAPILAN İADEYİ HESABIMDA GÖREMİYORUM. NE YAPMALIYIM?

İade sürecinizde sizinle paylaşılan SMS'de yer alan referans numarası ile birlikte bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.


KREDİ KARTIMA İADEM TAKSİT İLE YAPILIYOR. NE YAPABİLİRİM?

 Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür, firsatmoda.com tarafında değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

Garanti ve İade Şartları

Değerli müşterimiz,

bayimo.com 'dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.
Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda ya da herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0850 303 8449 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde ( Pazartesi-Cuma 09.30 - 17.30 ) ulaşabilirsiniz.